Změny ve veřejné dopravě

průjezd Olomoucí

05. 06. 2017 - 05. 11. 2017

V Olomouci začíná uzavírka Hamerské ulice

Aktualizace: Práce skončily dříve, od pondělí 6. listopadu se do Hamerské ulice vracejí všechny linkové autobusy. Platí to pro MHD i pro příměstskou dopravu. 

Uzavírka Hamerské ulice v Olomouci, která by měla trvat od 5. června do 30. listopadu letošního roku, ovlivní trasy autobusových linek. 

Stavební práce uzavřou úsek od křižovatky s Přerovskou ulicí po vjezd do firmy Kovolaser. 

Arriva Morava tímto úsekem projíždí autobusy linek číslo 890770 Litovel – Olomouc a 895725 Olomouc, hlavní nádraží – Olomouc, Nový Dvůr. 

Po dobu uzavírky pojede linka 890770 ve směru z Olomouce do Litovle ze zastávky Olomouc, Masokombinát po ulicích Hamerská a Lipenská na zastávku Olomouc, autobusové nádraží podchod. Dál po trase dle licence. Linka neobslouží zastávky Hamerská, Pekárny a ČSAD. Pro směr z Litovle do Olomouce se trasa nemění.

Linka 895725 pojede ve směru z Olomouce na Nový Dvůr ze zastávky Olomouc, Masokombinát zpět na ulice Hamerská a Lipenská, na Rolsberskou a Přerovskou do Holice a na Nový Dvůr. Objízdná trasa je obousměrná. Zastávka Olomouc, Hamerská bude zrušena bez náhrady. Spoje linky 895725, které jsou v časovém souběhu s linkou 890770, neobslouží zastávky Masokombinát, MILO II, Olma a Lipenská.

Po dobu uzavírky budou na linkách platit výlukové jízdní řády.


 

Další změny ve veřejné dopravě

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish