iHranice.cz: Od konce ledna se opět zavádějí nové jízdní řády

31. 01. 2018

Změny v jízdních řádech platné od 28. ledna jsou tématem článku na portálu iHranice.cz. Zpráva se zabývá také nově zřízenými stránkami dopravaok.cz

Zpráva cituje Kateřinu Suchánkovou, která v lednu převzala řízení krajského koordinátora dopravy. „Řešíme především nedostatky na Prostějovsku, Přerovsku a Hranicku, dílčí změny budou nutné také na Olomoucku,“ uvádí v článku její slova. 

„V současnosti jsou připraveny další nové jízdní řády, ty začnou platit od neděle 28. ledna. Změna se týká příměstské dopravy, jízdní řády MHD v Hranicích zůstávají stabilní, případně jen s minimálními posuny.Jaké změny se dotknou Hranicka, se můžete podívat níže, i s odkazy na podrobnější informace,“ konstatuje autor materiálu. 

Celý článek naleznete zde
 


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Napsali o nás

Televize Morava: Nová vozidla, posílené spoje, lepší služby

29.12.2017

Slovy autora reportáže Milana Braunera a nových vozidlech, posílených spojích a lepších službách začíná reportáž TV Morava o změnách ve veřejné dopravě v Olomouckém kraji od 1. ledna 2018. Reportáž je součástí pravidelného regionálního magazínu Náš kraj. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish