Prostějovský deník: Kritizované autobusy mají nové jízdní řády. Platí už od neděle

19. 02. 2018

Změně jízdních řádů se ve svém článku věnoval Prostějovský deník. Autor Michal Sobecký se v materiálu soustředil především dopadu změn na autobusovou dopravu na Prostějovsku. 

Zpráva zmiňuje úpravy na trase mezi Olomoucí a Prostějovem i novinky na jihu okresu, včetně okolí Nezamyslic a Němčic. Autor cituje řízení Lenku Zajíčkovou z oddělení dispečerského, která ubezpečila cestující, že žádný podnět ze strany občanů, starostů či firem nezůstane bez odezvy. 

„Kromě jízdních řádů před týdnem také kraj oznámil vznik nového webu, který má cestujícím pomoci. Na adrese www.dopravaok.cz tak lidé získají více informací než dosud,“ uvádí v závěru autor Michal Sobecký. 

Celý článek naleznete zde

 


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Napsali o nás

Televize Morava: Nová vozidla, posílené spoje, lepší služby

29.12.2017

Slovy autora reportáže Milana Braunera a nových vozidlech, posílených spojích a lepších službách začíná reportáž TV Morava o změnách ve veřejné dopravě v Olomouckém kraji od 1. ledna 2018. Reportáž je součástí pravidelného regionálního magazínu Náš kraj. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish