Na trase Litovel – Olomouc bude možné cestovat s jízdenkami IDSOK u dalšího dopravce

13. 02. 2014

Od 17. února budou na autobusové lince 710 914 společnosti VYDOS BUS v úseku mezi Litovlí a Olomoucí nově uznávány časové jízdní doklady Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje (IDSOK). V tomto případě bude možné cestovat i s jízdenkami Dopravního podniku města Olomouce (DPMO) a dopravců IDSOK.

Cestující musí mít zakoupenou jízdenku vždy se zónami 71 – 72 – 81 nebo další zóny v kombinaci s uvedenými. Po nástupu do vozu předloží řidiči autobusu VYDOS s časovou jízdenkou i průkaz DPMO nebo žákovský průkaz.

Opatření se týká sedmidenních a měsíčních dokladů pro zóny 71, 72 a 81. Bude platit pro občanské i zlevněné jízdné, žákovské jízdné do 15 let a žákovské jízdné od 15 do 26 let. V zóně 71 se k nim přidá také Senior Pas, zlevněné jízdné pro žáky a studenty, jednodenní jízdenka a čtvrtletní jízdenka.

Další informace naleznete níže.


 

Soubory ke stažení


Soubor typu pdfUznávání časových jízdenek IDSOK u dopravce VYDOS BUS v zóně 71(277,2 kB)stáhnout
Soubor typu pdfUznávání časových jízdenek IDSOK u dopravce VYDOS BUS(340,1 kB)stáhnout


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish