Tramvaje v centru města musejí zpomalit

21. 02. 2019

Dopravní podnik města Olomouce byl v minulých dnech nucen upravit traťovou rychlost tramvají projíždějících ulicí 8. května. Na části úseku je nyní povolena maximální rychlost 5 kilometrů v hodině. 

Opatření si vyžádalo počasí. Kvůli nestálým klimatickým podmínkám se změnila poloha kolejí v obou směrech tramvajového provozu. Následovala řada měření, která vedla k výše uvedenému rozhodnutí. 

Koleje čeká oprava, která proběhne od 15. do 17. března za úplné výluky tramvajového provozu v této části města Olomouce.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

V části olomouckého centra nepojedou tramvaje

11.03.2019

Od pátku 15. března 2019 do neděle 17. března proběhne v ulici 8. května poblíž nákupní galerie Moritz oprava tramvajové tratě. Stavební práce znemožní průjezd trmavají v úseku Hlavní nádraží – Náměstí Republiky – Palackého/Náměstí Hrdinů. Dopravní podnik města Olomouce po dobu výluky upraví tramvajový i autobusový provoz. více »

Upozornění pro cestující veřejnost

11.03.2019

Z důvodu povětrnostních vlivů upozorňujeme cestující veřejnost na překážky (popadané stromy) na pozemních komunikacích a v důsledku toho na možné omezení autobusové dopravy ve všech oblastech Olomouckého kraje. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish