Skupinové cestování

08. 03. 2019

Vozidla v systému IDSOK jsou z pohledu své kapacity určena pro běžnou frekvenci cestujících, neboť z hlediska jejich celoročního využití se musí přihlížet i k dosažení potřebné hospodárnosti.

Vzhledem k omezené kapacitě zejména autobusů je nezbytné přepravu skupiny 15 a více osob konzultovat nejpozději 2 pracovní dny předem s příslušným dopravcem. Dopravce situaci vyhodnotí a navrhne vedoucímu organizované skupiny optimální možnost přepravy.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

V části olomouckého centra nepojedou tramvaje

11.03.2019

Od pátku 15. března 2019 do neděle 17. března proběhne v ulici 8. května poblíž nákupní galerie Moritz oprava tramvajové tratě. Stavební práce znemožní průjezd trmavají v úseku Hlavní nádraží – Náměstí Republiky – Palackého/Náměstí Hrdinů. Dopravní podnik města Olomouce po dobu výluky upraví tramvajový i autobusový provoz. více »

Upozornění pro cestující veřejnost

11.03.2019

Z důvodu povětrnostních vlivů upozorňujeme cestující veřejnost na překážky (popadané stromy) na pozemních komunikacích a v důsledku toho na možné omezení autobusové dopravy ve všech oblastech Olomouckého kraje. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish