Žáci a studenti mohou využívat průkaz ISIC při cestování v IDSOK

29. 10. 2018

Žáci a studenti mohou již třetím rokem jezdit vlaky, autobusy a tramvajemi v Olomouckém kraji na svůj mezinárodní průkaz ISIC. Průkaz ISIC je možné použít v osobních a spěšných vlacích, autobusech a městské hromadné dopravě. Studenti jím mohou nahradit papírový žákovský průkaz, který jim musela potvrzovat škola.

Novinkou IDSOK pro cestující, která značně zjednodušuje vyhledávání spojů i cen jízdného a zobrazuje online pozice vozidel IDSOK, je webový vyhledávač www.CESTUJOK.cz

průkaz ISIC

Výhodou aplikace je zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře, nebo přílohách tarifu IDSOK.

Dotazy cestující veřejnosti k jízdním řádům, novinkám a slevám na jízdném, možnostem odbavení a výhodám cestování v IDSOK v Olomouckém kraji ochotně vyřídí pracovníci Infolinky IDSOK 588 88 77 88.  Na Infolinku IDSOK lze volat v pracovních dnech od 5:00 do 22:30 hodin (mimo víkendy a dny pracovního klidu). 

Další informace získáte přímo na adrese www.CestujOK.cz 

Infolinka IDSOK 588 88 77 88


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

Na dvou linkách olomoucké MHD začal jezdit elektrobus

07.11.2018

Dopravní podnik města Olomouce zařadil do svého vozového parku první elektrobus. Vozidlo jezdí na linkách olomoucké městské hromadné dopravy číslo 14 a 31. Podnik si už dříve elektrobusy půjčoval a testoval je, nyní si první z nich koupil. více »

České dráhy připomenou stoleté výročí Československa

25.10.2018

České dráhy spolu s městy Olomouc a Velká Bystřice připravují u příležitosti 100. výročí vzniku Československa o víkendu 27. a 28. října jízdy parních i historických vlaků. V olomouckém železničním muzeu se chystá v neděli dopoledne tradiční zamykání točny, v rámci kterého oslaví narozeniny několik ocelových ořů. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish