Změny jízdních řádů se dotknou hlavně školních spojů

29. 03. 2018

V neděli 8. dubna dojde k mírným změnám jízdních řádů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Dotknou se celkem 14 jízdních řádů, především z oblasti Přerovska. Změny se opět týkají především školních spojů, upraveny však byly i spoje do/ze zaměstnání a jízdní doby některých spojů.

Hlavní změny k 8. dubnu 2018

Kompletní revizí prošla linka 920511 (Přerov – Dluhonice – Krčmaň), upraveny byly školní spoje, posíleny byly spoje v odpolední špičku, některé spoje prošly úpravou jízdních dob.

Kompletně revidována byla také linka 920512 (Přerov – Olomouc), na žádost obcí a cestujících spoje zajíždí do Velkého Týnce jako spádové obce a také k obchodnímu centru Olympia.

Na lince 891351 (Olomouc – Velký Týnec – Kokory), která je s linkou 920512 v částečném souběhu, byly na žádost obcí všechny spoje o víkendu prodlouženy až do Olomouce.

Na lince 920516 byly upraveny spoje pro potřeby MŠ Staměřice.

Pro dojížďku do zaměstnání byl obnoven ranní spoj Dolní Újezd-Lipník n. Bečvou na lince 920520, upraven byl také spoj po odpolední směně z Lipníku nad Bečvou do Hranic na lince 920521, kde byly na spoje dodatečně doplněny také zastávky Hranice, Tř. 1. máje a Hranice, Šromotovo nám.

Na lince 920944 byl upraven ranní školní spoj.

Dodatečně byly schváleny také odložené změny čtyř spojů na mezikrajské lince 780432 mezi Prostějovem a Boskovicemi.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish