Doprava na Bouzov bude během sezóny jednodušší

21. 05. 2018

Během letní turistické sezóny bude v Olomouckém kraji jezdit nová autobusová linka spojující Mohelnici s hradem Bouzovem. Autobusové spojení naváže na vlaky přijíždějící ze směrů od Olomouce a z Koutů nad Desnou. Autobusová linka bude v provozu od 2.června do 30. září. 

Zřízení autobusové linky inicioval krajský koordinátor dopravy KIDSOK. Reagoval tak na požadavky cestujících, kteří v hlavní turistické sezóně na Bouzov směřují.

Nová linka bude odjíždět z Mohelnice,žel.st. v 9:05 hodin a v 9:35 bude na Bouzově, v opačném směru bude možné využít spoj s odjezdem v 14:20 z Bouzova a příjezdem do Mohelnice,žel.st. v 14:48.

Podrobný jízdní řád linky 933240 naleznete zde


 

Soubory ke stažení


Soubor typu pdf933240.pdf(66,8 kB)stáhnout


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

Autobus Olomouckého kraje bude možné rezervovat podle upravených podmínek

12.10.2018

Víceúčelový autobus Olomouckého kraje si zájemci budou moci už brzy rezervovat podle upravených pravidel a v nových termínech. Vozidlo slouží zejména organizacím pracujícím s osobami se zdravotním postižením. Ve snaze o spravedlivější systém rezervací byly upraveny termíny, ke kterým mohou organizace zasílat své požadavky. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish