Informace cestujícím o webu Doprava OK

18. 04. 2018

Stránku dopravaOK.cz jsme zřídili v lednu 2018 s cílem získávat podněty a připomínky ze strany cestujících k jízdním řádům IDSOK (s využitím kontaktního formuláře) a současně zajistit informovanost cestující veřejnosti o realizovaných změnách.

V mezičase se nám podařilo sjednat nápravu u převážné většiny chybných jízdních řádů, a proto tuto stránku již nepovažujeme za nezbytnou.

Vašimi připomínkami k jízdním řádům IDSOK se budeme i nadále průběžně zabývat v rámci standartního procesu řízení a koordinace dopravního systému.

Veškeré informace o veřejné dopravě najdete i nadále na našich webech www.kidsok.cz a www.idsok.cz.

 

 


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish