Infolinka IDSOK zaznamenala v srpnu značný nárůst hovorů

11. 09. 2018

Cestující v Olomouckém kraji stále častěji využívají Infolinku IDSOK 588 88 77 88 pro dotazování se na cestování v Integrovaném dopravním systému Olomouckého kraje, jízdní řády, časové jízdenky, slevy na jízdném a pro získání dalších informací.

Na Infolinku IDSOK lze volat v pracovních dnech od 5:00 do 22:30 hodin (mimo víkendy a dny pracovního klidu). Volající na číslo 588 88 77 88 mají na výběr tři hlasové předvolby, kde získají informace o mimořádnostech ve veřejné dopravě v IDSOK pod hlasovou předvolbou č. 1, nebo o cenách jízdného a tarifu po výběru předvolby č. 2 a velmi využívané informace o jízdních řádech a spojích pod hlasovou předvolbou č. 3.

V měsíci srpnu zaznamenala Infolinka IDSOK druhý největší počet příchozích hovorů, hned po lednu 2018. Službu využilo celkem 458 volajících, narůst příchozích hovorů zaznamenaly všechny tří předvolby Infolinky. O 98 volajících vzrostl oproti předchozímu měsíci počet příchozích hovorů na hlasovou předvolbu Tarif IDSOK, což představuje nárůst o 380 %. Celkový čas příchozích hovorů na všech třech hlasových předvolbách byl druhý největší za letošní rok (22:59 hodin).

Infolinka IDSOK: 588 88 77 88,

Více informací o výhodném cestování v IDSOK naleznete na webech www.IDSOK.cz, www.KIDSOK.cz a www.CESTUJOK.cz.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish