Cestující s turistickou kartou se dopraví do jesenických lázní zdarma

07. 05. 2018

Od počátku května mohou majitelé regionální turistické karty Olomouc region Card zdarma využívat autobusy společnosti Arriva spojující centrum Jeseníka s tamními  Priessnitzovými lázněmi. Cestující, kteří kartu předloží, dostanou jízdenku s nulovou hodnotou. Akce bude platit do konce hlavní turistické sezóny, tedy do 30. září. 

Olomouc region Card je kartou která opravňuje majitele navštívit v Olomouci, na Střední Moravě a v Jeseníkách zdarma více než 100 nejzajímavějších míst. Patří k nim hrady, zámky, muzea i zoologická zahrada. Na dalších místech držitelé získají slevu. 

Více informací o Olomouc region Card najdete zde

Olomouc region Card
 


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish