Krajský koordinátor dopravy pokračuje v informování veřejnosti o novinkách

30. 09. 2016

Od září jsme rozšířili možnost nejen cestovat na jízdenku IDSOK všemi dopravními prostředky (osobními i spěšnými vlaky, autobusy a městskou hromadnou dopravou) objednávanými Olomouckým krajem, ale také cestovat výhodněji s jízdenkou KOMBI ZÓNA, nebo využívat bezkontaktní platby u dopravce ARRIVA MORAVA na Jesenicku a dopravce FTL na Prostějovsku.

Materiály propagující zjednodušený způsob cestování můžete vidět nejen na billboardech a ve vitrínách na řadě míst přímo v Olomouci, ale také v informačních centrech měst Olomouckého kraje a na předprodejních místech dopravců.

Od září lze také využít mezinárodní průkaz ISIC i jako žákovský průkaz. Více se dozvíte na webu www.idsok.cz.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish