Návštěva prezidenta Miloše Zemana v Olomouckém kraji

23. 05. 2016

Po osobním setkání s hejtmanem Jiřím Rozbořilem absolvovala hlava státu setkání se zástupci příspěvkových organizací a odborů Olomouckého kraje. Ředitel organizace KIDSOK Jaroslav Tomík byl přizván k diskuzi s prezidentem jako zástupce příspěvkové organizace v dopravě, kde informoval o koncepci, strategii a systémových postupech ve veřejné dopravě v Olomouckém kraji. Prezident se především zajímal o názor v souvislosti se smluvními záměry kraje s dopravcem ČD, a.s., pořizování železničních vozidel regionální dopravy a přístupu soukromých dopravců na dopravní cestu ve vztahu k uvažovanému zřízení regulátora dopravy.

 

 


 


foto.jpg


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish