Olomouckou MHD čekají nové spoje a změny v zastávkách

20. 10. 2016

S platností nových jízdních řádů mohou cestující městskou hromadnou dopravou v Olomouci počítat s dalšími spoji a přejmenováním jedné autobusové zastávky. 

Nové spoje přibudou na autobusových linkách číslo 12, 19, 21 a 24. V Droždíně začne cestujícím sloužit nová zastávka v Bukovanské ulici. A dosavadní zastávka Teoretické ústavy se nově bude jmenovat Lékařská fakulta. 

Další informace o změnách v městské hromadné dopravě v Olomouci platných od 11. prosince letošního roku naleznete na webu statutárního města.

 


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish