Tazatelé osloví cestující kvůli přepravnímu průzkumu

18. 04. 2016

Zítra, v úterý 19. dubna 2016 proběhne třetí a poslední část celodenního přepravního průzkumu.

Tento průzkum pro Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje, na základě výborné spolupráce, opět zrealizují studenti Univerzity Palackého, Olomouc.

Tazatelé osloví každého cestujícího už jen v autobusech na linkách 780120 (Prostějov – Olšany u Prostějova – Lutín  Olomouc), 780960 (v úseku Olomouc – Prostějov), 890724 (Olomouc – Prostějov), 920030 (v úseku Olomouc – Prostějov), 950107 (v úseku Olomouc – Prostějov) a zaznamenají zejména výchozí i cílovou zastávku, druh jízdního dokladu, a zda cestující přestupují na MHD v zóně 71 Olomouc nebo v zóně 41 Prostějov. Všechny údaje zaznamenají do formuláře.

KIDSOK   děkuje   všem   cestujícím   za   spolupráci,  kdy   informace  získané  při  přepravním  průzkumu  pomohou ke zkvalitnění služeb a pro optimální nastavení systému IDSOK.


 


letak-prepravni-pruzkum-19-4-2016.jpg


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish