KIDSOK reprezentoval kraj na Czech Raildays v Ostravě

08. 07. 2016

Konkurenceschopná objednávka regionální dopravy byla tématem prezentace zástupců krajského koordinátora dopravy na mezinárodním veletrhu Czech Raildays 2016 v Ostravě. Zástupci Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje na akci vystoupili také s tématem elektrizace Železnice Desná a modernizace trati Šumperk – Uničov – Olomouc. Dále se věnovali aktuálně řešení studii proveditelnosti.

Czech RailDays jsou mezinárodním veletrhem drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy. Letošní ročník probíhal od 13. do 15. června v Ostravě. 

 


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish