Dopravní podnik posiluje autobusovou linku číslo 13

26. 11. 2014

V době od 3. do 17. prosince posílí Dopravní podnik města Olomouce autobusovou linku číslo 13. Důvodem je vyšší poptávka ze strany cestujících. 

Posila pojede každou středu v 7.30 hod. ze zastávky Třída 17. listopadu do zastávky Šlechtitelů s obsluhou všech zastávek a bude vedena před posilovaným spojem.

V případě zhoršených provozních možností, zejména při nutnosti zavádět náhradní autobusovou dopravu, posila nebude vypravena.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish