Koordinátor připravuje říjnové sčítání cestujících

13. 10. 2014

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje bude v říjnu zjišťovat, jak cestující využívají některé vlakové a autobusové spoje. Cílem bude zjistit jejich přestupování na městskou hromadnou dopravu v Olomouci a další informace související s využíváním jízdenek. 

Sčítání proběhne v sobotu 18. a v úterý 21. října. Dotkne se železniční trati 310 Olomouc – Hrubá Voda a některých autobusových linek. Budou jimi linky číslo 890804 a 890805 společnosti AUTA – BUSY STUDENÝ a 890706, 890719 dopravce Arriva Morava. 

Tazatelé budou během jízdy v dopravním prostředku po cestujícím žádat k nahlédnutí jízdenku. Cestující, kteří mají jízdenku vydanou jiným dopravcem, budou dále dotazováni na přestup na MHD a na další informace o využívání jízdenky. 

Průzkum bude provádět firma KPM Consult. Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje prosí cestující o spolupráci s tazateli a omlouvá se za případné nepohodlí.  

Informace jednotlivých dopravců naleznete níže. 

 


 

Soubory ke stažení


Soubor typu pdfInformace - Arriva Morava(303,5 kB)stáhnout
Soubor typu pdfInformace - České dráhy(288,5 kB)stáhnout
Soubor typu pdfInformace - AUTA – BUSY STUDENÝ(226,9 kB)stáhnout


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish