Koordinátor spustil nový web

08. 10. 2014

Nové webové stránky spustil na počátku října Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje.

Web má novou grafiku, je přehlednější a design počítá s jeho využitím na chytrých telefonech a tabletech. Stránky vycházejí vstříc uživatelům, kteří na nich hledají aktuální změny v dopravě vynucené například uzavírkami silnic nebo pracemi na železničních tratích. 

Na stránkách jsou samozřejmě seznamy linek a dopravců zařazených do Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje, stejně jako mapy obcí a jednotlivých zón. Další informace uživatelé naleznou na osvědčené adrese www.kidsok.cz.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

CestujOK.cz - cestuj Olomouckým krajem jednoduše, bez starostí a s přehledem

18.09.2018

Víte, že na www.CestujOK.cz snadno vyhledáte spojení v rámci IDSOK v Olomouckém kraji, jednoduše zjistíte ceny jízdného, nebo můžete online sledovat pozice vozidel a zpoždění spojů IDSOK? Velkou výhodou aplikace je mimo jiné zobrazování informací o trase spojení včetně aktuální polohy jedoucích spojů na mapě, ceny jízdního dokladu a zón IDSOK, kterými spoj projíždí. Odpadá tak potřeba hledat spoje nebo zóny IDSOK v tištěné brožuře. více »

Regionální Den železnice připomene 130 let Slezského Semmeringu

12.09.2018

Na 15. září je v Olomouckém kraji připraven regionální Den železnice. Bude ve znamení oslav 130. výročí trati Hanušovice – Lipová Lázně – Mikulovice. Právě po této významné horské železnici se návštěvníci svezou historickým vlakem v čele s parní lokomotivou „Rosnička“. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish