Změny jízdních řádů se dotknou hlavně školních spojů

29. 03. 2018

V neděli 8. dubna dojde k mírným změnám jízdních řádů Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. Dotknou se celkem 14 jízdních řádů, především z oblasti Přerovska. Změny se opět týkají především školních spojů, upraveny však byly i spoje do/ze zaměstnání a jízdní doby některých spojů.

Hlavní změny k 8. dubnu 2018

Kompletní revizí prošla linka 920511 (Přerov – Dluhonice – Krčmaň), upraveny byly školní spoje, posíleny byly spoje v odpolední špičku, některé spoje prošly úpravou jízdních dob.

Kompletně revidována byla také linka 920512 (Přerov – Olomouc), na žádost obcí a cestujících spoje zajíždí do Velkého Týnce jako spádové obce a také k obchodnímu centru Olympia.

Na lince 891351 (Olomouc – Velký Týnec – Kokory), která je s linkou 920512 v částečném souběhu, byly na žádost obcí všechny spoje o víkendu prodlouženy až do Olomouce.

Na lince 920516 byly upraveny spoje pro potřeby MŠ Staměřice.

Pro dojížďku do zaměstnání byl obnoven ranní spoj Dolní Újezd-Lipník n. Bečvou na lince 920520, upraven byl také spoj po odpolední směně z Lipníku nad Bečvou do Hranic na lince 920521, kde byly na spoje dodatečně doplněny také zastávky Hranice, Tř. 1. máje a Hranice, Šromotovo nám.

Na lince 920944 byl upraven ranní školní spoj.

Dodatečně byly schváleny také odložené změny čtyř spojů na mezikrajské lince 780432 mezi Prostějovem a Boskovicemi.


 

KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

O informační linku je velký zájem

25.04.2018

Infolinka Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje zaznamenala v prvním čtvrtletí letošního roku velký nárůst zájmu cestujících. Krajský koordinátor dopravy ji zřídil v září loňského roku a od letoška zásadně rozšířil její provozní dobu. více »

Jednodenní oblastní jízdenka JESENÍKY

19.04.2018

Na základě společné aktivity Euroregionu Praděd, Moravskoslezského kraje, Olomouckého kraje, Koordinátora ODIS s.r.o., KIDSOK, p.o. a dopravců ARRIVA MORAVA a.s. a GW Train Regio a.s. za účelem podpory turistiky a souvisejícího používání prostředků veřejné dopravy bude i v letošní letní sezóně 2018 nabízena jednodenní jízdenka pro oblast JESENÍKY platná v daném dni, kdy byla zakoupena. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish