KIDSOK se představil na konferenci Bezpečné a chytré město

29. 09. 2017

Ředitel krajského koordinátora KIDSOK Jaroslav Tomík v minulých dnech vystoupil na konferenci Bezpečné a chytré město pořádané v Olomouci. Prezentoval na ní změny ve veřejné linkové dopravě objednávané Olomouckým krajem od 1. ledna 2018. Cestující od tohoto data budou vozit moderní autobusy, v nichž bude možné hradit jízdné platební kartou. Občané se zdravotním postižením a rodiče s kočárky a senioři pak přivítají nízkopodlažní řešení vozidel. 

Konference Bezpečné a chytré město pořádaná společností Magnus Regio se konala 19. září. Vystoupil na ní například náměstek hejtmana Olomouckého kraje František Jura a primátor Antonín Staněk. 

Další informace jsou na webu konference


 


Ředitel KIDSOK Jaroslav Tomík na konferenci Bezpečné a chytré město


Vlakem, autobusem i tramvají na jednu jízdenku

Aktuality

Některé zastávky MHD v Olomouci mění názvy

19.09.2017

Statutární město Olomouc změní od 1. ledna názvy některých zastávek městské hromadné dopravy. Důvodem jsou buď požadavky občanů, nebo potřeba názvy zkrátit. Nové názvy zastávek se objeví v jízdních řádech, které vstoupí v platnost 1. ledna 2018. více »

Občané mohou využít informační linku

11.09.2017

Cestujícím, kteří využívají Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje slouží od 1. září nová informační linka. Občané se na ní dozvědí podrobnosti o tarifu IDSOK, uznávání dokladů v jednotlivých dopravních prostředcích, žákovském a studentském jízdném i průkazech potřebných k získání slevy. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
english