KIDSOK se představil na konferenci Bezpečné a chytré město

29. 09. 2017

Ředitel krajského koordinátora KIDSOK Jaroslav Tomík v minulých dnech vystoupil na konferenci Bezpečné a chytré město pořádané v Olomouci. Prezentoval na ní změny ve veřejné linkové dopravě objednávané Olomouckým krajem od 1. ledna 2018. Cestující od tohoto data budou vozit moderní autobusy, v nichž bude možné hradit jízdné platební kartou. Občané se zdravotním postižením a rodiče s kočárky a senioři pak přivítají nízkopodlažní řešení vozidel. 

Konference Bezpečné a chytré město pořádaná společností Magnus Regio se konala 19. září. Vystoupil na ní například náměstek hejtmana Olomouckého kraje František Jura a primátor Antonín Staněk. 

Další informace jsou na webu konference


 


Ředitel KIDSOK Jaroslav Tomík na konferenci Bezpečné a chytré město


KIDSOK - Od roku 2012 s Vámi

Aktuality

České dráhy na začátku prázdnin posílí vlaky a zavedou speciální dětskou jízdenku

29.06.2018

Konec školního roku a začátek velkých letních prázdnin bude na železnici ve znamení posilování dopravy a zajištění přeprav účastníků Všesokolského sletu v Praze. Na trať vyjedou desítky posilových vozů v pravidelných vlacích i několik zvláštních vlaků pro Sokoly. České dráhy nabídnou také novou Jízdenku na léto pro děti do 15 let a řadu mimořádných a zvláštních jízd a nasadí různá historická vozidla, která zatraktivní prázdninové cestování a nabídnou zážitky z cest. více »

V červenci proběhne na železnici několik výluk

28.06.2018

Cestující na železnici v Olomouckém kraji musejí v červenci počítat s několika výlukami. Ty, které jsou dopředu naplánované, naleznete níže v předběžném seznamu. Podrobnosti zveřejnujeme průběžně v sekci Změny v dopravě. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish