Zájem cestujících o KOMBI ZÓNY roste

17. 07. 2017

Cestující, kteří využívají veřejnou dopravu v Olomouckém kraji, si oblíbili jízdenky KOMBI ZÓNA. Ty jsou v prodeji od poloviny roku 2015 a zájem o ně se meziročně zhruba zdvojnásobuje. 

Zatímco v září roku 2015 se prodalo 210 KOMBI ZÓN, loni ve stejném měsíci už jich bylo 405. Stejně tak například loňských květnových 264 KOMBI ZÓN překonalo 534 jízdenek tohoto typu prodaný v pátém měsíci letošního roku. 

Další podrobnosti najdete v přiloženém grafu

Velký zájem o KOMBI ZÓNY mají například cestující na trasách Olomouc – Prostějov, Olomouc – Tršice, Šumperk – Dlouhomilov – Brníčko a Prostějov – Konice – Dzbel. 

KOMBI ZÓNA je druhem jízdenky pro osobní a spěšné vlaky, autobusy a městskou hromadnou dopravu. Cestujícím umožňuje přestupovat do všech dopravních prostředků bez ohledu na trasu linky, rozhodující je pouze výchozí a cílová zastávka. KOMBI ZÓNU je možné koupit jako sedmidenní nebo měsíční jízdenku. 

Další informace o KOMBI ZÓNÁCH naleznete zde
 

 


 


Vývoj prodeje KOMBI ZÓN


Olomouckem bez mincí a bankovek

Aktuality

Na Prostějovsku začíná důležitá uzavírka

02.03.2018

Od 4. března do 30. září bude probíhat uzavírka silnice II/443 mezi Prostějovem a Mořicemi. Omezení bude rozděleno na etapy. Autobusovou dopravu proto v následujících měsících čekají změny tras a výlukové jízdní řády. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
English flagenglish