Zájem cestujících o KOMBI ZÓNY roste

18. 07. 2017

Cestující, kteří využívají veřejnou dopravu v Olomouckém kraji, si oblíbili jízdenky KOMBI ZÓNA. Ty jsou v prodeji od poloviny roku 2015 a zájem o ně se meziročně zhruba zdvojnásobuje. 

Zatímco v září roku 2015 se prodalo 210 KOMBI ZÓN, loni ve stejném měsíci už jich bylo 405. Stejně tak například loňských květnových 264 KOMBI ZÓN překonalo 534 jízdenek tohoto typu prodaný v pátém měsíci letošního roku. 

Další podrobnosti najdete v přiloženém grafu

Velký zájem o KOMBI ZÓNY mají například cestující na trasách Olomouc – Prostějov, Olomouc – Tršice, Šumperk – Dlouhomilov – Brníčko a Prostějov – Konice – Dzbel. 

KOMBI ZÓNA je druhem jízdenky pro osobní a spěšné vlaky, autobusy a městskou hromadnou dopravu. Cestujícím umožňuje přestupovat do všech dopravních prostředků bez ohledu na trasu linky, rozhodující je pouze výchozí a cílová zastávka. KOMBI ZÓNU je možné koupit jako sedmidenní nebo měsíční jízdenku. 

Další informace o KOMBI ZÓNÁCH naleznete zde
 

 


Vývoj prodeje KOMBI ZÓN


Vlakem, autobusem i tramvají na jednu jízdenku

Aktuality

Jednotná jízdenka IDSOK se velmi osvědčila

21.08.2017

Již téměř rok mohou cestující v Olomouckém kraji využívat jednu jízdenku ve vlacích, autobusech a městské hromadné dopravě. Vznik jízdenky IDSOK umožnilo dokončení tarifní integrace dopravy, která zavedla jasný cenový systém do příměstských linek v regionu. Jízdenku se osvědčila a cestující si ji oblíbili. více »

V kraji přibudou nové autobusové spoje

11.08.2017

Olomoucký kraj zavede s nadcházejícím vyučovacím rokem nový spoj, které usnadní žákům a studentům cestu do škol v Mohelnici. Taktéž na Jesenicku vznikne nový spoj, který propojí okresní město s Mikulovicemi a Zlatými Horami. Opatření připravil krajský koordinátor dopravy KIDSOK. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
english