KIDSOK zveřejnil výroční zprávu za rok 2016

16. 04. 2017

výroční zpráva

Krajský koordinátor dopravy KIDSOK zveřejnil výroční zprávu za rok 2016. Dokument se věnuje vývoji veřejné dopravy v Olomouckém kraji, integraci tratí, zavedení takzvaných KOMBI zón, možnostech využití studentského průkazu ISIC i zorganizovaných přepravních průzkumech. Výroční zpráva dále informuje také o hospodaření Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje v roce 2016. 

Výroční zprávu si můžete prohlédnout v elektronické podobě na našich webových stránkách zde

 

Vlakem, autobusem i tramvají na jednu jízdenku

Aktuality

Některé zastávky MHD v Olomouci mění názvy

19.09.2017

Statutární město Olomouc změní od 1. ledna názvy některých zastávek městské hromadné dopravy. Důvodem jsou buď požadavky občanů, nebo potřeba názvy zkrátit. Nové názvy zastávek se objeví v jízdních řádech, které vstoupí v platnost 1. ledna 2018. více »

Občané mohou využít informační linku

11.09.2017

Cestujícím, kteří využívají Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje slouží od 1. září nová informační linka. Občané se na ní dozvědí podrobnosti o tarifu IDSOK, uznávání dokladů v jednotlivých dopravních prostředcích, žákovském a studentském jízdném i průkazech potřebných k získání slevy. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
english