KIDSOK zveřejnil výroční zprávu za rok 2016

16. 04. 2017

výroční zpráva

Krajský koordinátor dopravy KIDSOK zveřejnil výroční zprávu za rok 2016. Dokument se věnuje vývoji veřejné dopravy v Olomouckém kraji, integraci tratí, zavedení takzvaných KOMBI zón, možnostech využití studentského průkazu ISIC i zorganizovaných přepravních průzkumech. Výroční zpráva dále informuje také o hospodaření Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje v roce 2016. 

Výroční zprávu si můžete prohlédnout v elektronické podobě na našich webových stránkách zde

 

Vlakem, autobusem i tramvají na jednu jízdenku

Aktuality

KIDSOK přijímá připomínky k návrhu jízdního řádu

15.06.2017

Veřejnost může připomínkovat nový jízdní řád na železnici pro období 2017/2018. Připravuje jej státní organizace Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), která v minulých dnech dokončila první fázi celého procesu. Od SŽDC materiál získal také Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje. více »

Nová spojení dovezou pracovníky na směny

09.06.2017

K 11. červnu se rozšíří autobusové spojení na Konicku. Důvodem je otevření nové provozovny na výrobu komponent pro automobilový průmysl v obci Skřípov. Závod otevře firma Linaplast z Kralic na Hané. Provoz bude probíhat ve třech směnách. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
english