KIDSOK zveřejnil výroční zprávu za rok 2016

15. 04. 2017

výroční zpráva

Krajský koordinátor dopravy KIDSOK zveřejnil výroční zprávu za rok 2016. Dokument se věnuje vývoji veřejné dopravy v Olomouckém kraji, integraci tratí, zavedení takzvaných KOMBI zón, možnostech využití studentského průkazu ISIC i zorganizovaných přepravních průzkumech. Výroční zpráva dále informuje také o hospodaření Koordinátora Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje v roce 2016. 

Výroční zprávu si můžete prohlédnout v elektronické podobě na našich webových stránkách zde

 


 

Olomouckem bez mincí a bankovek

Aktuality

Koordinátor dopravy pracuje na revizi jízdních řádů platných od 1. ledna 2018

17.01.2018

Změny v jízdních řádech, které velmi nepříjemně překvapily cestující a zasáhly do každodenních životů stovek z nich, souvisí se špatnou koncepcí tvorby jízdních řádů. V oblastech Prostějovsko, Přerovsko a Hranicko došlo k pochybení jednoho a téhož konstruktéra jízdních řádů, který nezvládl koncepčně připravit jízdní řády tak, aby byla změna pro cestující přínosem. více »

Jízdní řády procházejí změnami

14.01.2018

Vážení cestující, krajský koordinátor dopravy v těchto dnech intenzivně pracuje na změně jízdních řádů v oblastech, v nichž se po 1. lednu letošního roku objevily výraznější problémy. Změny se negativně dotkly především Hranicka, Přerovska a Prostějovska. Dílčí problémy je třeba vyřešit také v Olomouci. více »

Omluva cestujícím IDSOK

10.01.2018

Vážení cestující, omlouváme se za nepříjemnosti, které Vám vznikly při cestování v IDSOK od počátku letošního roku. V současné době se intenzivně ve spolupráci s dopravci snažíme vzniklé nedostatky řešit a revidovat stávající JŘ. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
english