Příměstská doprava na Šumpersku a Jesenicku nevyjela

06. 04. 2017

Dnešní stávka části řidičů ve veřejné linkové dopravě se dotýká cestujících na Šumpersku a Jesenicku. V těchto částech Olomouckého kraje dnes nevyjely autobusy příměstské dopravy. 

Dálkové linky, kterých se stávka netýká, budou dnes v těchto oblastech mimořádně zajíždět ke všem zastávkám na svých trasách, na kterých budou čekat cestující. 

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje vzniklou situaci sleduje a v případě jakékoliv změny bude občany informovat. 

Seznam spojů, které dnes nevyjely, najdete na webu dopravce Arriva Morava

 

Vlakem, autobusem i tramvají na jednu jízdenku

Aktuality

Některé zastávky MHD v Olomouci mění názvy

19.09.2017

Statutární město Olomouc změní od 1. ledna názvy některých zastávek městské hromadné dopravy. Důvodem jsou buď požadavky občanů, nebo potřeba názvy zkrátit. Nové názvy zastávek se objeví v jízdních řádech, které vstoupí v platnost 1. ledna 2018. více »

Občané mohou využít informační linku

11.09.2017

Cestujícím, kteří využívají Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje slouží od 1. září nová informační linka. Občané se na ní dozvědí podrobnosti o tarifu IDSOK, uznávání dokladů v jednotlivých dopravních prostředcích, žákovském a studentském jízdném i průkazech potřebných k získání slevy. více »

Koordinátor Integrovaného dopravního systému Olomouckého kraje IDSOK - Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje Olomoucký kraj
english